SINBO SHB-3107 MULTI BLENDER SETİ FİYATI VE ÖZELLİKLERİ


Biz bayanların beyefendilerden daha çok teknolojiye teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Teknoloji biz bayanlara günün %30’unda işleri bitirme imkânı sunuyor.
Bulaşıkları temizlerken bulaşık makinesi, çamaşırı yıkarken çamaşır makinesi, evi temizlerken elektrikli süpürge ve yemeklerde de mutfak robotumuz yardımcı oluyor. Bu sayede işlerimizi aha kolay ve hızlı bir şekilde hallediyoruz. Tabi ürünlerimizde sağlam ve güvenilir olmalı.
Sinbo SHB-3107 Multi Blender Seti size en iyi imkânı sunan güvenilir yardımcınız. Sinbo blender seti diğer markaların sahip olduğu bütün özelliklere sahip ancak onların yarı fiyatına… Önceki yazımızda bu konuyu açıklığa kavuşturmuştuk. Ama bloğumuzu ilk kez ziyaret eden okurlarımız için tekrar söyleyelim. Sinbo Türk markası olduğu için daha uygun fiyatlıdır. 100 TL ve üzeri fiyatlarla satılmakta olan Sinbo SHB-3107 Multi Blender Setine uygun fiyata ve sorunsuz sahip olmak için Mobilsaray.com adresimizi ziyaret edin…
Elektronik bir eşya alırken kalite ve uygun fiyatı Sinbo size bir arada sunuyor. Sinbo SHB-3107 Multi Blender Setini birlikte inceleyelim…

Çalıştırma Mekanizması: Blender, Mikser ve Robotu çalıştıran en önemli parçadır. Normal ve Turbo hız düğmeleri üzerinde yer alır Diğer parçalara kolay entegre edilir.
Blender Uç: Blender ucu tek bıçaklıdır. Mekanizmaya entegre edilebilir ve ayrıştırılabilir özelliktedir. Paslanmaz özellikte olan bıçağı körelmez.
Çift Çırpıcılı Mikser Uç: Çift çırpıcılı mikser uç sert bir metalden yapılmıştır. Yumuşak kıvamdaki karışımları çırpmak için tasarlanmış uç entegre edilebilmektedir.
Tek Çırpıcılı Mikser Uç: Tek çırpıcılı uç esnek bir metalden yapılmıştır. Sıvı karışımlarda mükemmel sonuç için tasarlanmış uçtur. Entegre edilebilir.
Robot Haznesi: Mutfak robotu haznesidir. Darbeye dayanıklı mika benzeri bir maddeden yapılmıştır. Mekanizmanın takılacağı ve robotta doğranacak malzemelerin atılacağı yerlerin olduğu bir kapağı vardır.
Kesici Robot Ucu: Bu uç sadece hazneye takılarak kullanılabilir. Paslanmaz ve Körelmez yeni nesil bıçak olan uç keskin olduğu için takıp çıkarırken çok dikkatli olmak gerekir.
Robot Rende Aparatı: Bu aparat Mekanizma çapından biraz daha küçük çapta ve hazneye takılan yuvarlak bir parçadır parça üzerinde rende bıçakların takılabilmesi için dikdörtgene benzer bir boşluk vardır.
Rende Bıçakları: Dikdörtgen şeklinde olan bu bıçaklar robot rende aparatına takılarak kullanılır. 3 çeşit bıçak vardır. Halka şeklinde doğramak için hilal bıçaklı rende, normal rende, köseli rendeden oluşan bu bıçaklarda paslanmaz ve körelmez.
Mikser kabı: Nefis yemekler için yapacağınız karışımları çırpabileceğiniz derin ve huni biçimli bir kaptır. Böylece malzemeniz homojen olarak karışır. Daha verimli çırpma sağlar etrafa sıçramasını önler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s