iPhone X Sınırlı Stok ile Satışa Sunulacak

iPhone X sahibi olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Mobilsaray.com ailesi olarak sizler için iPhone X hakkındaki gelişmeleri takip ediyoruz.
iPhone X 3 Kasım’da satışa çıkıyor. Ancak üretiminde sıkıntılar çıktığı için sınırlı sayıda üretilecek iPhone X’e herkes sahip olamayacak. iPhone X’e sahip olmak için dikkatli olmalı ve gelişmeleri takip etmelisiniz.
iPhone X kaç adet üretilecek ve Türkiye de kaç adedi satılacak?
Apple 10. Yılı için özel bir üretim olacak iPhone X’i üretmeye başladı. iPhone X üretilen en özel telefon olma unvanına sahip olacak. Ancak telefon çok özel bileşenlerden meydana geliyor. Bu parçalar için ilk defa bir tedarikçi ile çalışan Apple’ın istediği özellikte parçalar üretilirken sıkıntı ve zorluklar meydana geliyor. Bu nedenle dünya markası Apple iPhone X ‘i sınırlı sayıda üretme kararı aldı. 2-3 milyon arasında üretilecek olan iPhone X için herkes merakta. Diğer telefonlarını satışa sunduğu ilk hafta Apple 10 milyon adet iPhone satıyordu.
Markanın önceki satışlarına bakılınca iPhone için belirlenen miktarın çok az olduğunu görüyoruz. Iphone X Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu adlı yazımızda iPhone X fiyatlarını sizlerle paylaşmıştık. Ancak Türkiye için kaç adet belirlendiği hakkında henüz bir bilgi yok. Öğrenmek için bizi takip edin. Mobilsaray.com ailesi, ailenizden biri…
iPhone X ilk kez görüntülendi. Bilgilerinde verildiği video izleyebilirsiniz…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s