Braun 5539 Silk-èpil 5 Islak ve Kuru Epilatör Zarifliği ve Kullanışlılığı İle Sizi Mutlu Edecek.

Bayan, erkek herkes tüylerden kurtulmanın yollarını arıyor. Günümüzde lazer teknolojisi var olsa da bu tedavi her ciltte aynı sonucu veremiyor. Ayrıca özel bir yere ansızın davet edildiğinizde, tüylerden hemen kurtulmanız lazer ile mümkün değil. Ağdalar ise deriye de hasar verdiği için zamanla ağda alanında kararmalara neden oluyor. Ayrıca ağda da hızlı bir çözüm değil. Hızlı çözüm için tek yardımcınız Epilatörler…
Eskiden sadece ağda epilasyon bayanlara özgüydü. Ancak günümüzde erkeklerde bu yöntemleri kullanmaya başladı. Özellikle çalışan bireyler için tüylerden uzun süreli olarak kurtulmak, iş ve özel hayatında özgüven sağlıyor.
Tüylerin kalınlaşmaması, azalması ve geç çıkmasının yolları sadece tüylerden kökleri ile birlikte kurtulmaktan geçiyor. Bunu ise sadece ağda ve epilatörler yapabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ağda ciltte tahriş ve kararmalara sebep oluyor. O zaman hızlı ve güvenli yol epilatör.

Peki nasıl bir epilatör almalıyız?

Sorunuza en güzel cevap Braun 5539 Silk-èpil 5 Islak ve Kuru Epilatör olur herhalde. Aranan bir çok özelliği barındıran bu küçük yardımcınız sizi mutlu edecek türden. İsterseniz ürünümüzün özelliklerinden bahsedelim.
1. Islak ve Kuru Ortam Çalışma Özelliği: Epilasyonu kimi zaman banyodan önce kimi zaman banyodan sonra yaparız. Eğer tüylerden su ile kurtulmak istiyorsanız, etrafa dökülmüş tüyler görmek istemiyorsanız ve epilatörünüzün her zaman temiz olmasını istiyorsanız. Aradığınız özellik Islak ve Kuru çalışabilen epilasyonlarda bulunmaktadır.
2. Yüksek Frekanslı Masaj İle Daha Az Acı Hissi: Tüylerden kurtulmak acılı yollar demek. Ancak yeni teknoloji ile bu görüş tarih olacak gibi. Yüksek frekanslı masaj, epilasyon sırasında sizin daha az acı hissetmenize yardım ediyor.
3. Close-Grip Özelliği: Bu özellik sayesinde kum tanesi kadar küçük tüylerden de kolayca kurtulacaksınız.
4. Pivot Başlık: Uyumlu başlık ile(Pivot) her kıvrıma uyum sağlayarak pürüzsüz bir cilte kavuşmanızı sağlar. Her kıvrımda mükemmel sonuç.
5. Uzun süre dayanan şarj özelliği
6. %100 su geçirmez özelliği
Özelliklerden de anlaşılacağı gibi aranabilecek her özelliğe sahip Braun 5539 Silk-èpil 5 Islak ve Kuru Epilatör sizi mutlu edecek.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s