Hangi Ipad Mini Modelini Tercih Etmelisiniz?

Açıkçası bu sorunun cevabını kullanım ihtiyaçlarınız belirleyecek olsa da, Mobilsaray.com olarak bize en çok sorulan sorunun cevabı üzerinden başlayalım.

Apple,Ipad mini serisini ilk olarak 4 yıl önce piyasaya sürdüğü için şu anda bir ipad mini almak istediğinizde Türkiye pazarında karşınıza çoğunlukla ipad mini 2 ve ipad mini 4 modelleri çıkıyor olacak. Mobilsaray.com olarak fazla detaya girmeden ,tercih etmeniz gereken modelin kesinlikle ipad mini 4 olduğunu söyleyebiliriz.”En son model tabiki daha iyi olacak” gibi bir düşünce içinde olan okurlarımıza bakış açımızın fiyat/performans olduğunu da hatırlatalım.

Ipad mini 2 wifi modeli yaklaşık 1800 Tl.civarlarında bir fiyata sahipken,Ipad mini 4 wifi yaklaşık 1900 Tl.lik fiyatı ile,yeni modelde yapılan chipset ve ekran güncelleştirmelerini dikkate aldığımızda,yaklaşık 100 Tl.fazla ödeyecek olmanızın karşılığını fazlasıyla alacağınızı söyleyebiliriz. Renk saturasyonu ve kontrast değerlerinin önemli miktarlarda artmasıyla birlikte kullanılan chipset ile mini 4,mini 2’den önemli oranda hızlı.

Kullanım amacı ve bütçe değişkenlerine göre farklı beklentilere sahip siz değerli mobilsaray.com okurlarımız için tüm Apple Ipad ürünlerimizi içeren linki aşağıya ekliyoruz. Yukarıdaki videoda ise 7.9 inch’lik ipad mini boyutu konusunda kararsız olan okurlarımız klasik 9.7 inch’lik ipad 2 ile olan boyut farkını görebilirler.

Siz bir Apple Ipad tablet kullanıyor musunuz? Kullanıcı deneyimleriniz biz ve diğer okurlarımız için oldukça önemli.Yorumlarınızı yazının altına bırakmayı ihmal etmeyin.

Sevgilerimizle…

© www.mobilsaray.com

http://www.mobilsaray.com/Tabletler,LA_107-2.html#labels=107-2,168-3

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s