Sennheiser İle Mükemmel Sesin Peşinde

Günümüzde akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden birisi de hiç şüphesiz önemli bütçeler ayrılarak satın alınan cihazlarla birlikte gelen kulaklıklar. Önemli markaların ‘’amiral gemi’’ olarak isimlendirdikleri telefon modelleriyle birlikte gelen kulaklıklar dahi çoğu kez vasat/ortalama bir ses kalitesinin üstüne çıkamamakta.

Tutkulu müzikseverlerin çok yakından tanıdıkları dünya markası Alman Sennheiser ise geniş ürün yelpazesinin içinde,piyasadaki bu eksiği çok iyi bildiği için Ios ve Android uyumlu akıllı cihazlarda kullanılabilen kulaklıklar da bulundurmakta.

‘’Mükemmel sesin peşinde’’ sloganıyla her bütçe ve kullanım amacına uygun kulaklıklar üreten Sennheiser,akıllı telefon ve tabletlerimizde müzik dinlerken alacağımız keyfi katlayarak arttıran MM-30-i modelini de,mobil ihtiyaçlara uygun olacak bir şeklide dizayn etmiş.

image

Mikrofonlu kulaklık MM-30-İ’nin 3 düğmeli akıllı kumandası sayesinde,müziğin sesini ayarlayabildiğimiz gibi,gelen aramalara da cevap verebiliyoruz. Yüksek teknolojiye sahip dinamik hoparlörleri, kulak kanalı için tasarlanmış ergonomik yapısı ve kulağa tam oturan adaptörleri sayesinde istenmeyen gürültüler engellenerek müzik hiç olmadığı kadar canlı ve net duyulmakta.

Ios cihazlar için(iphone,ipad,ipod) sipariş vermek isteyen kullanıcılarımız buradan,Samsung Galaxy serisi cihazlara sahip kullanıcılarımız da buradan siparişlerini iletebilirler.

Mobilsaray.com ailesi olarak ‘’Mükemmel sesin peşinde’’ keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

©www.mobilsaray.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s