Editörün Seçimi: Samsonite Notebook Çantaları

Profosyonel notebook aksesuar kullanıcılarının çok yakından tanıdıkları dünyaca ünlü Amerikalı Samsonite,kurulduğu 1910 yılından beri  valiz, makyaj çantası, cüzdan ve evrak çantası gibi geniş bir yelpazede çanta ve bavul üretimi yapmakta.

Ürünlerinin yaklaşık yarısını Hindistan’daki Nashik kentinde bulunan fabrikasında üreten Samsonite,ürün kataloğunda bulunan notebook çantalarıyla da teknoloji severlerin ilgisini çekmekte.

image

Yaklaşık 170 TL’den başlayan fiyatlarıyla ülkemizde satılan notebook çanta fiyat ortalamasının üzerinde yer alsa da,Samsonite markalı notebook çantalarında kullanılan malzeme,işçilik ve fonksiyonel kullanım kullanıcıya ödemiş olduğu miktarın karşılığını fazlasıyla veriyor.

Mobilsaray.com olarak bütün teknoloji severlere kesinlikle tavsiye ettiğimiz Samsonite notebook çantalarını özellikle profosyonel iş hayatı içinde yer alan,notebook ve tablet gibi cihazlarıyla gün içinde mobil olan takipçilerimize özellikle tavsiye ediyoruz.

Mobil cihazlarınız için üretilmiş olan el ve sırt çantası şeklinde dizayn edilmiş modellere ve fiyatlara göz atmak isterseniz aşağıdaki link aracığıyla mobilsaray.com Samsonite kataloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileklerimizle.

Samsonite Ürün Kataloğumuz: http://www.mobilsaray.com/Bilgisayar-Aksesuarlari,LA_103-2.html#labels=103-2,182-3

©www.mobilsaray.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: